Futbolas

5 labiausiai žeminantys pralaimėjimai futbolo istorijoje, kurie privertė apgailestauti dėl pralaimėjusios komandos

Neabejotinai viena populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, futbolas turi tendenciją suburti žmones, nepriklausomai nuo jų rasės, kultūros ar šalies. Nesvarbu, ar reikia švęsti pergalę, ar apraudoti pralaimėjimą, gražus žaidimas gerbėjams ir toliau kelia emocijas, kaip niekas kitas.

Nuo klubinio futbolo iki tarptautinio etapo ši sporto šaka rado kostiumų visame pasaulyje. Tai gali palikti aistruolius nuo pralaimėjimo ir priversti juos peršokti iš savo vietų. Nors futbolas ir toliau linksmina sirgalius, futbolas, kaip sportas, taip pat buvo puiki platforma žmonėms įveikti kuklią pradžią ir rasti savo gyvenimo tikslą.

Labiausiai žeminantys pralaimėjimai futbolo istorijoje, dėl kurių mums buvo gaila dėl pralaimėjusios komandos © „Netflix“

geriausias svorio kratymo mišinys

Nepaisant to, kad viskas taip gerai, futbolas, kaip liudija daugybė metų, kartais taip pat gali būti žiaurus.

Nors aikštės nugalėtojai yra sveikinami ir švenčiami dėl jų išnaudojimo, pralaimėjusi komanda dažnai sulaukia kritikos ir atsiduria žemiausiame atoslūgyje. Kai kuriais atvejais pastebėta, kad pralaimėjimas pažemintas, o pralaimėjusius žaidėjus ir jų sirgalius paleido ašaros.

Peržiūrint tuos sunkius laikus, apžvelkime 5 labiausiai žeminančius pralaimėjimus futbolo istorijoje, kurie privertė visus gailėtis pralaimėjusios komandos:

Nyderlandų krepšininkas Ispanijai (5-1)

Ispanija sužlugdė atsparaus Nyderlandų iššūkius vykusiame finale, norėdamas 2010 m. Laimėti trokštamą FIFA pasaulio taurę. Tačiau praėjus ketveriems metams valdantys čempionai nežinojo, ką olandai jiems planavo užrakinę ragus. grupės etapo susirėmimas 2014 m. pasaulio taurėje.

Stefanas de Vrijus pabandė sugauti Diegą Costa ir paskyrė Ispanijai ankstyvą baudą, kurią pavertė Xabi Alonso. Tačiau čempionų titulą ginančių žaidėjų persvara negalėjo trukti ilgai, nes Robinas van Persie pelnė 15 jardų nardymo kilpą, kad išlygintų procesą 1-1.

Antrajame kėlinyje Arjenas Robbenas pirmą kartą mače išvedė savo komandą į priekį. Netrukus De Vrijus rado išpirką už savo pirmojo kėlinio klaidą, kai pelnė smūgį galva į rezultatą 3-1 Nyderlandams. Vėliau Van Persie ir Robbenas pelnė antrus įvarčius per rungtynes, kad Ispanija liktų raudona priešais rezultatu 5-1 - blogiausias visų laikų sužalojimas pasaulio čempionate valdantiems čempionams ir blogiausias Ispanijos pralaimėjimas per 51 metus.

„Stoke“ paliko „Liverpool Red-Faced“ (6-1)

Gegužės 25-oji yra diena, kuri išlieka brangi Liverpuliui ir jo šalininkams. Ir kodėl gi ne? Būtent tą pačią dieną „Liverpool“ įveikė Monchengladbacho „Borussia“, kad laimėtų Europos taurę 1977 m., Ir nugalėjo „AC Milan“, kad laimėtų Čempionų lygą 2005 m.

Nors gegužės 25-oji yra kiekvieno Liverpulio sirgaliaus prisiminimuose įsimintina data, gegužės 24-oji yra diena, kurią jie stengėsi išvalyti iš savo kolektyvinės sąžinės.

Raudonieji tą dieną sužaidė tik tris varžybas. 1941 m. Jie 2: 1 įveikė „Arsenal“. 2009 m. „Tottenham Hotspur“ buvo nugalėta 3: 1. 2015 m. Jie išvyko į Stoke City'ą iškęsti pažeminimo, kuris tebėra spyglis turtingame klubo palikime. Stoke'as pirmame kėlinyje pelnė penkis įvarčius per Mame'ą Biramą Dioufą, kuris įmušė atramą, Jonathaną Waltersą, Charlie'ą Adamą ir Steveną Nzonzi.

Stevenas Gerrardas, žaisdamas paskutinį žaidimą, 70-ąją minutę gavo paguodos įvartį, tačiau ne veltui, kai Peteris Crouchas po šešiolikos minučių spurtavo 6: 1. Liverpuliui viskas nepavyko.

Liūdna sezono pabaiga, kuri po jaudinančio praėjusių metų titulo iššūkio raudoniesiems pasirodė iš keturių geriausių, pralaimėjo tiek lygos, tiek FA taurės pusfinaliuose ir nesugebėjo žengti toliau nei čempionai Lygos grupių etapas ir pirmasis Europos lygos nokauto etapas.

Vokietija „Steamroll Brazil“ (7-1)

Pasaulio taurės rengimas futbolo tautai dažnai suteikė papildomų pranašumų. Aistra ir didžiulis namų gerbėjų skaičius yra įkvėpimo šaltinis ir motyvuoja komandą įveikti savo priešininkus. Tikriausiai taip jautėsi Brazilijos rinktinė, kai 2014 m. Pasaulio taurės pusfinalyje užrakino ragus su Vokietija.

Tačiau dėl didžiulio namų sirgalių siaubo Vokietija išsiskyrė Brazilijos gynyba ir vos per šešias minutes sutriuškino keturis įvarčius. Thomasas Muelleris 11-ąją minutę atidarė rezultatą, kol Miroslavas Klose (23 '), Toni Kroosas (24', 26 ') ir Sami Khedira (29') rado vartų galą ir taip Vokietijai padovanojo 5: 0 persvarą. puse etato.

Antroje pusėje Vokietija, turėdama neįtikėtiną persvarą, šiek tiek palengvėjo. Tačiau Andrė Schurrle'as nedavė atokvėpio šeimininkams, nes jis per 10 minučių du kartus įmušė įvartį, kad lentoje rezultatas būtų 7-0. 90-osios minutės Oskaro įvartis buvo vienintelė paguoda Brazilijai, kuri galiausiai pralaimėjo rezultatu 7-1 - tai didžiausias pralaimėjimas tarptautinėse varžybose nuo 1920 m.

kiek laiko reikia išsausinti jautienos trūkčiojimą

JAV moterys griauna Tailandą (13-0)

Žeminantys pralaimėjimai neapsiriboja vien vyrų futbolu. Kaip paaiškėjo, birželio 11 d. Tailando moterų komanda stebėjo žemiausias akimirkas tarptautiniame futbole, kai mėtėsi siautėjusios Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pusės rankose 2019 m. FIFA moterų pasaulio taurės varžybose.

Alexas Morganas 12-ąją minutę puikiai sužaidė JAV komandos vartus. 20-ąją minutę Rose Lavelle rado vartų tinklą, o Lindsey Horan 32-ąją minutę smūgiavo trečiąjį savo komandos įvartį, kai Australija įpusėjus kėliniui pirmavo 3: 0. Tai buvo antrasis kėlinys, kuris pasirodė per brangus Tailando komandai, kuri prieš galutinį švilpuką praleido net 10 įvarčių.

Pasirodžius absoliučiam griovimui, Alexas Morganas penkis kartus pelnė po du įvarčius po Lavelle ir Samantha Mewis, nes tokie kaip Horanas, Megan Rapinoe, Mallory Pughas ir Carli Lloydas taip pat gavo savo vardus vardų lentelėje.

Tailandui užmirštamą dieną JAV laimėjo rezultatą 13: 0 - didžiausią pergalės skirtumą FIFA pasaulio taurės istorijoje (vyrų ir moterų).

kaip pagaminti spygliuotą sidrą

Australija dešimtoji Amerikos Samoa (31-0)

Amerikietis Samoa, laikomas viena iš silpniausių pasaulio futbolo komandų, niekada neturėjo šansų prieš Australiją savo atrankos varžybose dėl 2012 m. FIFA pasaulio taurės. Tačiau 2001 m. Balandžio 11 d. Tai, kas galų gale atsiskleidė Tarptautiniame sporto stadione Kofso uoste, buvo žudynės.

Pasirodžius absoliučiam griovimui, Australija, nepaisant to, kad subūrė gana vidutinišką komandą, opozicijos gynybą suplėšė į gabalus. Pirmąsias devynias minutes be įvarčio laikomas Conas Boutsianisas 10-ąją minutę išvedė Australiją įvarčiu. Po dviejų minučių Archie Thompsonas padarė rezultatą 2: 0 Aussies komandai. Ir visa kita yra istorija.

Thompsonas baigė rungtynes ​​stulbinančiais 13 įvarčių - tarptautiniu rekordu - savo vardu kartu su Davidu Zdrilicu, kuris surinko aštuonis, kad padėtų Australijai užsitikrinti pergalę 31: 0 - didžiausią pergalių skirtumą, užfiksuotą tarptautinėse varžybose.

Toks rezultatas buvo tas, kad jis paskatino pakeisti tarptautinio futbolo taisykles, nes FIFA įžengė į priekinį etapą Okeanijoje, kad vėl išvengtų tokio komandos pažeminimo.