Sportas

5 priežastys žiūrėti Federerį prieš Murray

Štai kodėl šių metų vyrų Vimbldono finalas yra privalomas žiūrėti renginys.

Žiūrėti „FullScreen“

Rogeris Federeris išsaugos savo seniai prarastą vietą Nr. 1, jei jis šį vakarą laimėtų čia. Jis buvo viršuje ... Skaityti daugiau

Rogeris Federeris išsaugos savo seniai prarastą vietą Nr. 1, jei jis šį vakarą laimėtų čia. Per savo žvaigždžių karjerą jis iš viso buvo ATP reitingo viršūnėje iš viso 285 savaites - tai yra tik viena savaitė iki visų laikų Pete'o Sampraso rekordo - 286 savaičių. Federeris jau turi daugybės savaičių iš eilės rekordą Nr. 1, tai yra 237 (tai daugiau nei ketveri su puse metų!)

Taigi, būtinai stebėkite, kas yra vienas teniso mačo, kuriame istorija bus kuriama vienaip ar kitaip, pragaras.

Skaityti mažiau

Rogeris Federeris sieks savo septintojo Vimbldono titulo ir tuo pačiu sieks ... Skaityti daugiau

Rogeris Federeris sieks septinto Vimbldono čempiono titulo ir sieks lygaus Pete'o Sampraso rekordo „All England Club“. Tai būtų tikrai ypatingas Federerio pasiekimas, turint omenyje, kad prieš dešimtmetį Vimbldono šventajame centre prasidėjo jo „Grand Slam“ nugalėtojo kelionė prieš Samprą!

Federeris jau dabar pirmauja visų laikų „Grand Slam“ nugalėtojų sąraše su 16 pagrindinių titulų po jo diržu. Laimėjimas čia pridės beprecedentį 17-ąjį „Grand Slam“ žaidimą savo kačiukui ir dar labiau patvirtins jo palikimą kaip vieną iš - didžiausias visų laikų.

Paskutinį kartą „Roger Federer“ laimėjo „Grand Slam“ varžybas „Australian Open“ 2010 m. Sausio 31 d. ... Skaityti daugiau

Paskutinį kartą „Roger Federer“ laimėjo „Grand Slam“ varžybas „Australian Open“ varžybose 2010 m. Sausio 31 d. Nuo to laiko daugiau nei dvejų su puse metų skirtumas yra ilgiausias tarp dviejų „Grand Slam“ pergalių Šveicarijos maestro. Jis laimėjo pagrindinį magistro laipsnį kiekvienais kalendoriniais metais, išskyrus 2011 m., Nes pirmą kartą laimėjo Vimbldone 2003 m. Taigi, jūs žinote, ką šį vakarą reikia duoti!

Be to, paskutinį kartą Federeris laimėjo „Grand Slam“ varžybas, jo varžovas finale buvo - jūs atspėjote - Andy Murray!

Patinka mums „Facebook“, kad gautumėte „MensXP“ įrašus tiesiai į savo naujienų kanalą! (http: //www.facebook.com/MensXP ... Skaityti daugiau

Patinka mums „Facebook“ norėdami gauti „MensXP“ įrašus tiesiai į savo naujienų kanalą! ( http://www.facebook.com/MensXP )

Nė vienas britų žaidėjas „Open Era“ (nuo 1968 m.) Nėra iškovojęs Vimbldono vienetų titulo. Škotas, Andy Murray'as galėtų perrašyti istoriją, jei jam pavyks šį vakarą įveikti aukštesnio reitingo varžovą. Paskutinį kartą vyrų titulą visos Anglijos klube britas laimėjo dar 1936 m., Kai legendinis Fredas Perry iškovojo trečiąjį iš eilės titulą.