Futbolas

Cristiano Ronaldo begėdiškai tyčiojasi iš Garethą Bale'ą po jo rungtynių pergalės

Prieš šio sezono trokštamą Čempionų lygos finalą į Cristiano Ronaldo ir Mohamedą Salahą buvo žiūrima kaip į žvaigždžių žaidėjus, kurie potencialiai galėtų pakreipti bangą savo atitinkamų Kijevo komandų naudai. Kai Madrido „Real“ ir „Liverpool“ užrakino ragus, Salaho išvyką nutraukė nelemta trauma, todėl daugelis manė, kad tai tikriausiai buvo Ronaldo naktis. Bet taip nebuvo.

Salaho išėjimas iš aikštės atvėrė šansus Madrido „Real“ klubui, tačiau C.Ronaldo akivaizdžiai neatitiko ženklo. Jis praleido itin svarbią progą įmušti savo komandai 74-ąją minutę, kai Andy Robertsonas puikiai surengė paneigimą portugalams. Jis buvo gerai pažymėtas ir dažnai stengėsi rasti vietos „Liverpool“ gynyboje.

Nors Ronaldo stengėsi pateisinti savo sąskaitas, jo komandos draugas Garethas Bale'as pranoko lūkesčius didingu pasirodymu. 61-ąją minutę atėjęs į „Isco“ komandą, Bale'as atstatė Madrido persvarą sunkumą lemiančiu „dviračio smūgiu“, kuris nukreiptas tiesiai į viršutinį kairįjį vartų kampą.

Jo įžanga paskatino žaidimą, o Bale'o perdavimas padėjo Madrido judesius padaryti greitesnius. Padėjęs šoną į priekį, velsiečiai įmušė antrąjį įvartį ir 3–1 įtvirtino žaidimą Los Blancos naudai per įžūlų 35 jardų smūgį. Vyrui, kuris nusivylė figūra po to, kai šį sezoną daugiausia buvo naudojamas kaip pakaitalas, Bale'o pasirodymas ne tik paskatino Madridą pasiekti 13-ą Čempionų lygos titulą, bet ir nutildė jo kritikus.

Nors suprantama, kad visi žygiavo dėl individualaus Bale'o blizgesio viršūnių susitikime, neatrodė, kad tai sužavėjo vienas žmogus. Ronaldo, kuris šio sezono pradžioje ketvirtfinalyje pats įmušė „dviračio smūgio“ įvartį prieš „Juventus“, tvirtino, kad Čempionų lyga turi būti pervadinta, nes jis šventė penktąją UCL pergalę.

Cristiano Ronaldo

kiaušinių ir avokado pusryčių sumuštinis

Paklaustas, ar nenusivylė nesugebėjęs pasižymėti trokštamame finale, kai Garethas Bale'as pretendavo į savo dėmesio centre nukreiptą smūgį, Ronaldo visus apstulbino atsakydamas: „Kas? Gal Čempionų lyga turėtų pakeisti pavadinimą į CR7 Čempionų lyga. Kas turi daugiau Čempionų lygos titulų ir daugiau įvarčių? Aš laimėjau penkis ir vėl esu geriausias įvartininkas, todėl negaliu liūdėti “.

Negavęs įvarčio anksčiau, Ronaldo taip pat buvo akivaizdžiai sunerimęs 85-ąją minutę, kai Bale'as, užuot perdavęs kamuolį CR7, atliko savo hat-trick'ą, kad tik Lovrenas atliktų nuostabų paskutinio žmogaus žaidimą, kad galų gale paneigtų valų. Čia apžvelgiama, ką gerbėjai mano apie Bale'o pasirodymą ir Ronaldo flop'o pasirodymą: