Futbolas

Šildoma Lionelio Messi birža su Joao Felixu gimdo juokingus „Twitter“ memus

Po sensacingo Toni Krooso kampinio smūgio įvarčio socialinėje žiniasklaidoje Ispanijos supertaurė vėl tapo miesto kalba po to, kai sausio 10 d. Madrido „Atletico“ 3: 2 laimėjo „Barcelona“. Po to, kai Koke atidarė „Atletico“ rezultatą, Lionelis Messi 51-ąją minutę išlygino „Barcelona“ komandai įvartį.

juodos meškos letenos atspaudas purve

Po vienuolikos minučių Antoine'as Griezmannas puikiai finišavo, kai „Barcelona“ išsiveržė į priekį rezultatu 2-1, kuris iš pradžių atrodė pakankamai geras, kad aplenktų savo kolegas. Tačiau, priešingai nei įprasta, „Atletico“ atkakliai sugrįžo per sėkmingą Alvaro Morata baudos smūgį, kol 86-ąją minutę Angelas Correa pelnė nugalėtoją.

Nors puikus Diego Simeone'o vyrų sugrįžimas pritraukė savo gerbėjų vaizduotę, būtent karšti Messi ir Joao Felixo mainai tapo didelių diskusijų tema socialiniuose tinkluose. Praėjusią vasarą iš „Benfica“ išgrobstytas portugalų stebuklas prieš kėlinį su 0: 0 akimirkomis iškovojo kvadratą su „Barcelona“ kapitonu Messi.

Buvo pastebėta, kad dvi „La Liga“ žvaigždės keičiasi keliais žodžiais, kol „Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique'as puolė atskirti poros. Tik po kelių akimirkų kiti „Barcelona“ žaidėjai užliejo Feliksą, nes aikštėje toliau tvyrojo įtampa. Buvusi „Liverpool“ žvaigždė Luisas Suarezas taip pat įsitraukė į dar vieną įkaitusį spjaudymą, kol kiti žaidėjai iš abiejų pusių įsikišo nuraminti.

Felixas taip pat anksčiau buvo nesuvaldęs rungtynių, kai Jordi Alba palietė jo veidą ir paskatino „Atleti“ jaunuolį pliaukštelėti „Barca“ kairės pusės pirštu. Niekada nesužinosime, kas paskatino karštus Felixo ir Messi mainus, tačiau tai nesutrukdė futbolo sirgaliams naudotis jais kaip galimybe sukurti linksmas memes.