Tendencijos

7 stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Klasikiniai juodos suknelės batai yra vienos rūšies avalynė, kuri keliavo su mumis per laiką. Juodi suknelių batai yra tradiciškiausias ir populiariausias oficialus batų tipas nuo tada, kai dėvi juos su mūsų mokyklinėmis uniformomis, ir dabar dėvi juos su oficialia apranga.

Mes juos pakankamai nešiojome, bet vis dar nepakankamai. Mes juos nešiojome per daug oficialių progų, tačiau vis dar nesužinojome, kokie jie universalūs ir kaip galime juos dėvėti kitaip. Mes sumanėme atverti savo mintis, parodydami, kaip avėti juodus suknelių batus 7 stilingais būdais -

Jei manėte, kad oficialių batų negalima dėvėti su marškinėliais, dabar šią mintį reikia pataisyti, nes dėvėti juodus batus su pora atrodo absoliučiai madinga. Su ja susiekite siaurėjančias kelnes ir viskas gerai.

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

geriausios kojinės vasaros žygiams

Jei ne kelnės, tai net džinsų pora, kad tas juodai juodas vaizdas būtų taškas.Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Jei kada nors juodos ant juodos spalvos nepakanka padaryti įspūdį, tai džinsinis audinys iš džinsinio audinio su juodais brogais neabejotinai atrodo itin stilingas.

lengvi 20 laipsnių miegmaišiai

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo aprangaNėra nuotaikos eksperimentuoti? Pasirink tradicinę marškinių ir džinsų aprangą ir derink ją su juodais oficialiais batais. Languoti marškiniai, pora mėlynų džinsų ir juodų suknelių batų yra tai, kaip norėsite tai sūpuoti!

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Gaukite tą mačo išvaizdą dėvėdami odinę striukę virš oficialių marškinių ir džinsų. Jūsų batai puikiai papildys striukę.

svetainė, kurioje nurodoma, kokia esate patraukli

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Jūs tai geriausiai žinote. Dėvėti juodi suknelės batai su oficialiais darbo drabužiais yra labiausiai padaryta ir nuvalyta dulkių medžiaga. Tačiau būkite kitokie, derindami savo pritaikymą ir spalvas.

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Pertraukite nuobodžių spalvų monotoniją darbe. Skonio suteikite smėlio spalvos kelnėmis, languotais marškiniais ir dryžuotu kaklaraiščiu.

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Ir, jei norite, pridėkite dvigalvį švarkelį.

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Nors avėti juodus batus su juodais kostiumais yra tikrai įprasta, būk kitoks keisdamas rutiną. Juodą kostiumą pakeiskite violetiniu, kuris yra elegantiškas, ir toliau dėvėkite juodus suknelės batus.

yra gerai skorpionai lovoje

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Visi ten žmonės dėvi juodą tuxą. Kurkite savo stilių, žinoma, dėvėdami tamsų smokingą su juodais suknelių batais.

Stilingi būdai dėvėti juodus oficialius batus su savo apranga

Ką tu apie tai manai?

Pradėkite pokalbį, o ne ugnį. Skelbkite maloniai.

Paskelbti komentarą